free html web templates

Nowoczesne oświetlenie uliczne LED

Oświetlenie uliczne dla JST

W ramach modelu ESCO bezpłatnie dostarczamy i instalujemy źródła oświetlenia ulicznego LED w Jednostkach Samorządu Terytorialnego. Rozliczenie inwestycji następuje poprzez podział oszczędności, które JST uzyskują przy wykorzystaniu dostarczonych przez nas urządzeń. Podpisując umowę UZUE (Umowa Zarządzania Usługami Energetycznymi) Klienci mają zagwarantowane określone oszczędności, natomiast po naszej stronie leży wybór technologii i urządzeń, które pozwolą na obniżenie zużycia energii i jej kosztów w JST.

Wśród zalet stosowanej przez nas nowoczesnej technologii LED można wymienić: wysoką efektywność, długi okres eksploatacji, znaczną wytrzymałość, brak emisji promieniowania UV, ukierunkowany strumień świetlny, niewielkie rozmiary, bardzo krótki czas reakcji oraz brak zmęczenia oczu. W połączeniu z korzyściami, jakie niesie ze sobą model finansowania ESCO, jest to obecnie najlepsza dostępna oferta dla Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Mobirise

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wymiany oświetlenia ulicznego przygotowaną specjalnie dla JST. Oferta dostępna jest na stronie spółki LED Holding S.A. specjalizującej się w technologii LED

Mobirise

Adres

ul. Obrońców Tobruku 18A
01-494 Warszawa


Dane kontaktowe

Email: drm@fctrust.eu
            ejz@fctrust.eu                     
Mobile: +48 690 529 356
Tel: +48 22 300 94 45
Fax +48 22 300 04 16

Opinie

Prześlij nam Twoje pomysły, informację o błędach i sugestie. Każda opinia jest dla nas cenna.